Sexuální chování

Určitě všichni někdy slyšeli, jak někdo popisuje, co se mu líbí na ženách, následujícím způsobem: “Musí v sobě mít NĚCO..” nebo “Bez určitého šarmu a kouzla je žena obyčejná kuchařka..”.

Zdá se, že ženské sexuální chování je přesně to NĚCO, co už staletí popisují básníci a spisovatelé, ten samý “šarm a kouzlo”, které tak silně přitahuje muže. Šestý pocit, osud, milostné fluida… Svět se zastaví, když kolem tebe projde česká Paris Hilton… na okamžik se podívá svými nádhernými oči do tvé strany, koketně se usměje a stejně sebejistě půjde dál, jemně hýbajíc svými boky. Určitě to znáš..

Kdo jiný se na tebe nejdříve dvojsmyslně podívá a pak řekne andělským hlasem: “Ahoj.. nemáš zapalovač?”. Přitom předvádí všechny části svého těla, od zápěstí až k prsům. Samozřejmě, zapálila si a pomalu šla pryč, čekajíc až půjdeš za ní, a prozatím si užívá, jak váháš a obdivuješ celou její nezemskou krásu. A pak ti to dojde: můj osud! Anebo je to ženský smích a mnohovýznamové úsměvy, které přitahují pozornost bez ohledu na rysy v obličeji a všechno ostatní.

Sexualní chování je z velké části o neverbální komunikaci – toto je známý fakt. Co je ale důležitější: nejvíce atraktivní jsou ty slečny, jejichž chování je POŘAD sexuální. Tváří se pořad jako neviňátka, a pomáhají jim v tom takové fígly jako provokace (”Co to děláte, pane?!”), spousta únikových cestiček (”Já za to nemůžu, on začal první!”), nepředvídatelnost (”Promiň, nemohla jsem…”) apod. Když se oblekne jako na módním molu, tak si určitě uvědomuje, že je vyzývavě oblečená.. (Hm, a pak se diví, že je tak často obtěžují nebo znásilňují). Dokonce když spí, tak její dlouhé vlasy leží na tom polštáři nějak přirozeně.

Pozorujte se chvíli: koho z kamarádek si nejčastěji představujete v rolích svých sexuálních partnerek?

Je jasné, že mužské sexuální chování dává úplně stejné výsledky. A, jak se mi zdá, tak mu nevěnujeme patřičnou pozornost. Však dokonce i tón hlasu je taky sexuální příznak. Blíž nebo dál, mužská tvrdost, drzost, jistý pohled, nezávislost, frajeřina – to jsou vlastnosti mužského sexuálního chování. A jsou mnohém důležitější než NLP (Neuro-Lingvistické Programování) nebo šablony při seznamování anebo obecně v životě. A můj osobní názor je, že je to vůbec nejdůležitější při komunikaci s osobami opačného pohlaví. Sexuálně vyzývat. Chápeš? Není cílem si užít s Petrou Černou z první lavice na nejbližším smradlavém záchodě, ale sexuálně vyzvat všechny, kdo může uspokojit naše přání.

Slečny si asi ani neuvědomují, že dělají přesně tohle. Když Nádherná Betty jde po ulici oblečená od Versace, tak se usmívá přes rovnátka a dívá se na princi na bílých koních, až se jeden z nich zastaví, a odveze jí k zubařovi, který jí za JEHO peníze udělá nejsvětlejší a nejrovnější zuby, a pak jí ještě pomůže k vítězství v Miss Malé Chuchle. Je v pohodě, nespí s každým na potkání, ona čeká na svého prince, a když ho našla, tak ho bude vzrušovat a milovat se s ním až … Až zjistí, že princ nemá vyzvánění od Crazy Frogu, a odejde k jinému. A pak bude vyprávět svým přátelům, jaká kráva byla jeho bývala holka, a jaká sexuální dračice byla ona. Přátelé budou přikyvovat, a tiše závidět.

Vyzývající chování je samo od sebe sexuální. Sex. Zákaz. Vzrušení. Oheň. Mraz. Vrchol skály.. (potichu: “slyšíš svist větru…”, příjemný mužský hlas: “cynismus je drsný, jako koleno-loketní pozice. Ale taky sexuální.”). Nedostupnost. Styl. Móda. Peníze. Rozvrat. Alkohol. Cigarety. Stop! Sexualita musí byt na hraně, ale ne za ní. Musí vzrušovat, ale neuvolňovat. Já zbožňuji chodit za slečnami, které sedí hned za oknem v buse nebo stojí za sklem v telefonní budce, a posílat jim vzduchové polibky a kreslit srdíčka. My se nikdy víc neuvidíme. Ale ona si sama domyslí, jak jsem hodný a romantický, a jak spousta jejích šťastlivějších kolegyň si užilo rajské potěšení…přece jsem tak drsný a nezávislý v tenhle okamžik. Jaký jsem doopravdy, to se nejspíš nikdy nedozví.

Zakázané ovoce chutná nejlépe. Erotika. Fuck me. Vůle. Přišel – vykonal – odešel. Cizí názory mě nezajímají, protože už tam nejsem. A své myšlenky jsem vzal s sebou. Rád tančím. Neumím to, ale mám to rád, a využívám k tomu jakoukoliv příležitost. S jakoukoliv slečnou, která tančit umí. Však je to tak jednoduché: využívat slečnu dokud je užitečná, a pak zmizet.

Nové show. Pěkná slova. Nikdo ji nic takového nikdy neříkal. Ona nikdy nebyla něčí princeznou. A pak jí najednou je. Na týden. Její nejlepší týden za poslední 2 roky. Květiny. Ráno na polštáři. Hned vedle oblečení. Ale na mě čekají nové víly. Tyhle chybělo pár centimetrů v prsou do 90-60-90, a dole měla o 3 víc. I bydlela příliš daleko ode mě. Hm, 3 dny už jsem své milované nevolal… Možná zavolá sama? Ale nemám čas nad tím přemýšlet. Jdu dál.

Prodiskutovat na fóru
Novinky emailem Subskribovat
Úvod Kontakty