Styl

pic

Je těžké přecenit důležitost vzhledu při seznámení s holkou. To, jak vypadáš, je její první dojem o tvé osobě. Ten dojem může být buď dobrý anebo špatný. Nebo, co je snad nejhorší, vůbec si tě nevšimne. Aby se ti to nestalo - musíš vypadat stylově.

Styl…Co si pod tím představuješ? Oblek od Dolce&Gabbana v kombinaci s účesem od nejlepšího stylisty v ČR? Hodinky v ceně tvé roční mzdy? Auto, které je dražší než tvůj byt? Když na to máš peníze, tak se tomu rozhodně nebraň, nicméně ani tohle všechno ti nezaručí, že budeš vypadat stylově. Styl je především harmonie tvého vzhledu. A na tučnosti tvého konta moc nezáleží.

Vždyť cena oblečení a doplňků nehraje v stylu hlavní rolí. Hlavní je jeho přítomnost a kombinace s tvoji osobnosti. Jen pak budeš vypadat ohromujíce jak v oblečení od Armani a stejně tak i z H&M. A určitě nezůstaneš nepovšimnutý opačným pohlavím.

Mnozí si ptají: Mám vůbec ten styl? Řeknu jedno: každý má potenciál si ho rozvinout. A přesně tím se budeme v této rubrice zabývat. Pomůžeme ti najit a rozvinout tvůj vlastní smysl pro styl.

A pamatuj si, nikdy nebudeš mít druhou šanci udělat první dojem.

Tvůj vzhled

Základní návyky v péči o svůj vzhled, které musíš znát perfektně.  více
Novinky emailem Subskribovat
Úvod Kontakty